ZPĚT na předchozí stránku

DSC01554 DSC01553 DSC01555

Dokázali byste z obsahu takových krabiček slepit přístřešek zastávky MHD nebo jednoduchý domek, které vidíte na přebalech? Pak možná právě Vás hledáme!

Pokud jste někdy jako děti s rodiči lepili platové modely letadel nebo lodí, víte už přesně, o jakou činnost tady jde… Modelová kolejiště jsou kombinací modelářské práce s krajinou, zakázkových modelů a plastových stavebnicí o různé složitosti a různém počtu dílků k slepení a také účelu. Někdy jsou to činžovní domy ve městě, jindy malý domeček stavědla nebo velké a složité nádraží. A protože budov ke slepení je hodně a rukou málo, hledáme pomoc (samozřejmě za peníze).

Jde o brigádnickou činnost s jednoduchým průběhem:

  1. Přijedete k nám do provozovny a vyberete si stavebnice podle míry zkušeností,
  2. doma je slepíte, doplníte nálepky nebo jiné maličkost, které stavebnice obsahuje a případně (pokud to umíte) i patinujete,
  3. odevzdáte hotovou práci, kterou převezmeme a stvrdíme předávacím protokolem,
  4. pokud jste živnostník, jednou za měsíc pošlete fakturu nebo přehled provedené práce a výplata proběhne na základě DPP nebo DPČ.

A to je všechno. Takhle jednoduché to je. Práce je vhodná pro seniory, studenty, maminky na mateř. dovolené, zkrátka pro každého, komu se hodí přivýdělek a splňuje jednoduché požadavky:

  1. Pečlivost a pozornost k detailům,
  2. spolehlivost,
  3. dochvilnost. 

Máte chuť to zkusit? Napište na m.zof (zavináč) edg.cz nebo zavolejte na tel.: +420 721 254 949.